Asmeninė Fotosesija Jums! [Studijoje arba Gamtoje]

Asmeninė fotosesijaProfesionali asmeninė fotosesija gali leisti pasijusti ypatingam, atrasti tą savo pusę, kurios galbūt iki šiol nematėte ir sugriauti mitą apie nefotogeniškumą.

Taip pat tai puiki proga pasidaryti šeimos fotosesiją, įamžinant svarbų gyvenimo etapą, pvz., pasiruošimą šeimos pagausėjimui, naujo gyvenimo etapo pradžią. Tačiau svarbiausia, kad tai puiki galimybė leisti profesionalui užfiksuoti bet kurį jūsų gyvenimo etapą, netgi nelaukiant ypatingos progos ir pasinaudoti šia paslauga kada tik užsinorite.

Laikas, praleistas prieš fotoaparato objektyvą prilygsta įdomiam, išradingam ir įsimintinam nuotykiui, kurio akimirkas galėsite prisiminti vartydami fotoalbumą. Kviečiu į šį nuotykį leistis kartu su manimi ir nudžiuginti save ir savo artimuosius kokybiškomis, profesionaliomis nuotraukomis, kurios paliks neišdildomus įspūdžius.

Fotosesijos paslaugas teikiu jau ilgą laiką ir galiu patikinti, kad jei manote, jog nemokate pozuoti ar esate nefotogeniški, nerandate tinkamų savo kampų, o nuotraukose matomas vaizdas netenkina, tai reiškia tik tai, kad iki šiol nesutikote gero fotografo, gebančio atrasti įdomiausias ir gražiausias jūsų puses, kurių, neabejoju, yra tikrai daugiau nei viena ar dvi!

Tam, kad atsikratytumėte mąstymo, jog fotoaparato objektyvas nėra jūsų „draugas“, patarsiu ir parodysiu, ką daryti, kad nuotraukose atrodytumėte gražiai, nepriklausomai nuo to, kad galbūt iki šiol nebuvote patenkinti galutiniu fotosesijų rezultatu. Mano darbas – užfiksuoti gražiausias jūsų puses ir ši taisyklė galioja tiek vyrų, tiek moterų, tiek šeimos fotosesijai.

Pasiruošimas Fotosesijai

Ruošiantis profesionaliai asmeninei fotosesijai reikėtų prisiminti keletą taisyklių. Pirmiausia, drabužiai turėtų nevaržyti judesių. Tokie drabužiai padės užfiksuoti daugiau skirtingų pozų, nuotraukos bus įvairesnės. Siūlau rinktis pastelinių, šviesių spalvų drabužius, o ryškias spalvas palikti akcentams. Pasirinkus tamsesnius drabužius pravartu turėti keletą šviesių ar ryškių detalių, kurios suteiktų gyvumo visam įvaizdžiui.

Asmeninei fotosesijai reikėtų pasiruošti keletą papildomų drabužių, kuriais persirentumėte fotosesijos eigoje. Taip pat nepamirškite pasirūpinti švaria ir prie aprangos derančia avalyne.

Renkantis aksesuarus apgalvokite, kurie iš jūsų turimų geriausiai tiktų prie pasirinktos aprangos. Taip pat galite pagalvoti apie metų laiką, artėjančias šventes, jei norite panaudoti detales, kurios atspindėtų tam tikrą laikotarpį. Jei nesate tikri, kurie aksesuarai tiktų prie pasirinktos aprangos, atsinešti daugiau – kartu išrinksime tai, kas geriausiai tiks nuotraukoms.

Galutinį rezultatą įtakoja ne tik apranga, bet ir makiažas bei šukuosena. Reikėtų prisiminti, kad fotosesijai makiažas paprastai daromas ryškesnis, todėl jei nesijaučiate galinti pati pasidaryti tam tinkamą makiažą, siūlau apsvarstyti galimybę kreiptis į profesionalus. Nustebsite, ką gali savo darbą puikiai išmanantys profesionalai!

 • Jūsų Pomėgiai

Jei turite neįprastą, įdomų pomėgį, asmeninė fotosesija yra puiki erdvė jam atskleisti. Pvz., jei grojate gitara, smuiku ar kitu instrumentu – galite atsinešti jį; jei sportuojate – atsineškite sportui skirtą aprangą ar, sporto inventorių.

Jei turite mylimą augintinį be kurio neįsivaizduojate savęs ir norėtumėte, kad jis būtų įamžintas kartu – galite pasiimti ir jį. Visa tai – detalės, padėsiančios geriau atskleisti jūsų asmenybę ir tai perteikti nuotraukose.

 • Fotosesijos Vieta

Jei nusprendėte, jog norite, kad asmeninė fotosesiją vyktų namuose, reikėtų prisiminti apšvietimo įtaką nuotraukoms. Puikus pasirinkimas būtų erdvios, šviesios patalpos su dideliais langais, kadangi bene gražiausios nuotraukos padaromos esant natūraliam šviesos šaltiniui.

Renkantis fotosesiją lauke, prisiminkite, kad svarbi ne tik gražiai atrodanti vieta, bet ir paros laikas. Vidurdienį, ypač vasarą, saulė būna aukštai, todėl gali būti sunku prasimerkti ar išbūti neašarojant. Tokia fotosesija gali atimti dalį džiaugsmo ir teigiamų emocijų, todėl geriau pasirinkti kitą laiką arba fotografuotis pavėsyje.

Taip pat atkreipkite dėmesį į savo savijautą: galbūt pozuodamas miesto centre, aplink šurmuliuojant žmonėms, jausitės nejaukiai? Tuomet geriau rinktis parką ar kitą atokesnę vietą, kad fotosesijos metu jaustumėtės laisvai ir aplinka neblaškytų dėmesio.

Jei vis tik jaučiatės nejaukiai pozuodamas žmonių apsuptyje, tačiau norite fotosesijos būtent miesto centre, galima pasirinkti laiką, kuomet miestiečių gatvėse būna dar labai nedaug: taip niekas neblaškys jūsų dėmesio, o nuotraukose pozuosite tokioje aplinkoje, kokioje norėjote.

Siekiant išvengti prasto oro, per skaisčiai šviečiančios saulė ar aplink šurmuliuojančių žmonių, galite rinktis asmeninę fotosesiją fotostudijoje. Ši aplinka leis geriau atsipalaiduoti, būsite tikri, kad jūsų dėmesys nebus blaškomas.

 • Fotosesijos Laikas

Ne ką mačiau nei fotosesijos vieta, svarbus ir laikas. Gražiausios nuotraukos padaromos saulei kylant arba leidžiantis.  Patariu nebijoti ir blogo oro: nuostabios nuotraukos gali būti padarytos ir lauke esant sniego pusnims, spaudžiant šaltukui ar lyjant vasaros lietui.

Asmeninės Fotosesijos Kaina Gamtoje

Asmeninės fotosesijos paketai suskirstyti į dvi dalis: fotosesija jūsų pasirinktoje vietoje bei fotostudijoje.

 • Nuotraukos atiduodamos per 20 darbo dienų.
 • Dirbu visoje Lietuvoje, tad kviečiu kreiptis nepriklausomai nuo to, iš kurio Lietuvos miesto ar miestelio esate.

Planas: Minimalus

Jei prie fotoaparato objektyvą jaučiatės itin nejaukiai arba tai pirmoji jūsų asmeninė fotosesija ir pirmiausia norėtumėte išbandyti šią paslaugą, siūlau rinktis paslaugą „Minimalus“.

Fotosesijos metu galėsite vieną kartą pasikeisti drabužius ir aksesuarus, USB laikmenoje gausite 20–25 nuotraukas, o prieš fotosesiją suderinsime detales, aptarsime jūsų viziją ir lūkesčius.

 • Detalės derinamos telefonu, el. paštu arba susitikimų metu;
 • Fotosesijos metu drabužius ir aksesuarus galima keisti vieną kartą;
 • Gaunate 20-25 skaitmenines, retušuotas spausdinimui ir peržiūrai paruoštas nuotraukas;
 • Nuotraukos atiduodamos USB laikmenoje;
 • Gražiausių nuotraukų publikavimas internete.

TRUKMĖ – apie 1 val.
KAINA – 70 EUR

Planas: Vidutinis

Jei norite užfiksuoti kelis skirtingus savo įvaizdžius, vieną ar keletą pomėgių, atskleisti kelias skirtingas savo asmenybės puses, siūlau rinktis paslaugą „Vidutinis“.

Asmeninė fotosesija truks dvi valandas, drabužius ir aksesuarus galėsite pasikeisti 2–3 kartus, USB laikmenoje gausite net 35 nuotraukas, o gražiausios jūsų nuotraukos bus publikuojamos internete.

 • Detalės derinamos telefonu, el. paštu arba susitikimų metu;
 • Fotosesijos metu drabužius ir aksesuarus galima keisti 2–3 kartus;
 • Gaunate apie 35 skaitmeninių, retušuotų spausdinimui ir peržiūrai paruoštų nuotraukų;
 • Nuotraukos atiduodamos USB laikmenoje;
 • Gražiausių nuotraukų publikavimas internete.

TRUKMĖ – apie 2 val. 
KAINA – 130 EUR

Asmeninės Fotosesijos Kaina Fotostudijoje

Užsisakius paslaugą šį mėnesį gausite nuolaidą visam vasaros sezonui!

+370 689 16942
X