Produktų ir Daiktų Fotografavimas 

Daiktų fotografavimasProfesionalios jūsų parduodamų produktų nuotraukos yra neatsiejama sėkmingo verslo dalis. Patraukli kompozicija, tinkamas apšvietimas, svarbiausių detalių nuotraukos gali įtakoti didesnį pardavimų skaičių, todėl reikėtų nebijoti investuoti į kokybiškas ir profesionalias parduodamos produkcijos nuotraukas.

Produktų, Maisto bei Daiktų fotografavimas galimas tiek baltame fone, taip užtikrinant, kad fone nebus nieko, kas blaškytų į nuotraukas žiūrinčio potencialaus pirkėjo dėmesį, tiek jūsų pasirinktoje aplinkoje.

Pastaroji daiktų fotosesija gali padėti geriau atskleisti daikto savybes, jo paskirtį, sukelti tam tikras asociacijas. Tinkamai parinktas fotosesijos fonas užtikrins, kad būtų perteikta tam tikra emocija, kuri gali „užkabinti“ potencialų pirkėją ir paskatinti jį įsigyti jūsų siūlomą daiktą ar daiktus.

Produktų ir Daiktų Fotografavimo Paslauga:

Jei norite daiktą pateikti įdomiau, manote, kad tam tikros, fone esančios detalės gali dar geriau atskleisti jūsų daikto savybes ir sustiprinti bendrą įspūdį, geriau perteikti emociją, galiu daiktų fotosesiją vykdyti jūsų pasirinktoje vietoje.

Galbūt jūsų siūlomas Velykinis tortas puikiai atrodytų, jei fone būtų matoma ryškiai žalia, pavasarinė žolė? O gal jūsų parduodami sportinio bėgimo bateliai geriau atrodys ir gražiausiomis spalvomis atsiskleis ant parke nutiesto bėgimo tako?

Visas jūsų idėjas galime įgyvendinti drauge: susisiekite su manimi ir aptarsime jūsų viziją, lūkesčius, koncepciją, daiktų ypatybes ir galimus jų pateikimo būdus.

Daiktų fotografavimo paslaugas teikiu tiek profesionalioje fotostudijoje, tiek atvykusi į jūsų pasirinktą vietą. Kaip ir teikdama kitas fotografijos paslaugas, taip ir užsiimdama daiktų fotografija siekiu atskleisti ir parodyti gražiausias, įdomiausias daikto charakteristikas.

Tai gali būti įdomi pakuotė, neįprasta daikto forma, akį traukiančios spalvos ir kt. Fotografuojamų daiktų diapazonas gali būti labai įvairus: kosmetikos, higienos priemonės, aksesuarai, drabužiai, avalynė, baldai, meno dirbiniai, muzikos instrumentai, sporto inventorius ir kt.

Daiktų Fotografavimas Baltame Fone

Vienas geriausių būdų atskleisti gražiausias ir originaliausias jūsų daikto savybes – daryti daiktų fotosesiją baltame fone. Pasirinkus šią fotosesiją galutinis rezultatas – puikiai atskleistos daikto savybės – užtikrins, kad potencialaus pirkėjo dėmesys nebus blaškomas pašalinių detalių, fone esančių kitų daiktų ar dekoratyvinių elementų.  

Komercinė Fotografija

Nereikia net sakyti kokia svarbi komercinė fotografija yra verslui. Kokybiškos ir profesionaliai padarytos jūsų produktų nuotraukos, publikuojamos internetinėje parduotuvėje ar internetiniame puslapyje, kataloge, žurnale ar reklaminėje spaudoje gali įtakoti ir didesnius pardavimus, ir didesnį vartotojų pasitenkinimą.

Pastarasis veiksnys itin svarbus šiuo laikotarpiu, kai vis daugiau prekių galima įsigyti internetinėse parduotuvėse, pasiūla darosi vis didesnė, o pirkėjai vis dažniau mieliau renkasi apsipirkti ne fizinėje parduotuvėje, o elektroninėje erdvėje. Atsižvelgiant į tai, vartotojai tampa vis išrankesni, o kokybiškos nuotraukos – vienas iš faktorių, padedančių užtikrinti, kad gauta prekė atitiks pirkėjo lūkesčius ir jis vėl sugrįš apsirpikti būtent pas jus.

Atsižvelgiant pagal produktą, nuotraukas galiu retušuoti atsižvelgiant į jūsų pageidavimus, internetinio puslapio dizainą bei reklaminę koncepciją. Prieš daiktų fotosesiją aptarsime visas detales: jūsų viziją, lūkesčius, daikto ypatybes, rakursus, foną ir kt. Taip pat reikėtų prisiminti, kad fotosesijoje naudojami daiktai turėtų būti nauji, be defektų.

Produktų ir Daiktų Fotografavimo Pavyzdžiai

Daiktų Fotografavimo Kaina

Maisto, produktų bei daiktų fotografavimo kaina nustatoma individualiai – prašome susisiekti su mumis, išsakyti jūsų poreikį ir atsiųsime geriausią pasiūlymą Jums.
Papildoma Informacija

  • Jeigu manote, kad užsisakytos vestuvių fotosesijos trukmės neužteks ir papildomai reikės vienos ar dviejų valandų, siūlau papildomą fotografavimo valandą, įskaitant ir nuotraukų koregavimą (kaina – 70 Eur).
  • Jei norite savo vestuvių fotosesijos nuotrauką naudoti kaip namų interjero dekoro elementą, siūlau įsigyti fotodrobę.
  • Vestuvių fotosesijas vykdau visoje Lietuvoje, tačiau vykstant už Kauno miesto ribų klientas apmoka kelionės išlaidas (10 km – 1 Eur).
  • Nuotraukos atiduodamos per 40 darbo dienų.

Užsisakius paslaugą šį mėnesį gausite nuolaidą visam vasaros sezonui!

+370 689 16942
X