Gimtadienio Fotosesija / Asmeninės Šventės

Gimtadienio fotosesijaNuoširdžios draugų ir artimųjų šypsenos. Ore sklandantys šilčiausi linkėjimai. Skambantis juokas skanaujant torto gabalėlį! Įamžinkite šias nepakartojamas akimirkas su gimtadienio fotosesija. Padovanokite savo šventės prisiminimus draugams arba nustebinkite gimtadienį švenčiantį draugą ar draugę! Patikėkite, tai bus džiaugsminga patirtis šventės metu, o nuotraukos primins apie šią nepaprastą dieną, praleistą artimųjų apsuptyje.

Pirmojo Gimtadienio Fotosesija

Kiekvienas gimtadienis – tai mažytė džiaugsmo akimirka sujungianti visus brangiausius ir artimiausius žmones, tačiau kai kurie gimtadieniai turi ypatingą reikšmę. Viena tokių, neįkainojamą reikšmę ir nepakartojamą patirtį suteikiančių dienų gali būti tada, kai mažajam žmogučiui sukanka vieneri metukai!

Patikėję pirmojo gimtadienio akimirkas fotoaparato objektyvu užfiksuoti profesionaliam fotografui, esu tikra, nesigailėsite. Pirmojo gimtadienio fotosesija leis jums rūpintis šventės detalėmis, o fotografas įamžins šią nuostabią ir vienintelę progą taip, kad ir po daugelio metų vartant nuotraukų albumą jus užplūstų malonūs ir šilti prisiminimai.

Kartu galėsime įgyvendinti visus jūsų norus! Užfiksuosiu ir jaukiausius šventės momentus: mažylio šypseną, kai jūs laikote jį ant rankų, nuostabą jo akyse pirmą kartą pamačius ant torto uždegtą žvakutę ar žaismingą netvarką skanaujant pirmą šventinio torto gabalėlį. Net neabejoju, kad užfiksuota pirmosios gimimo dienos mažylio šypsena dar ilgą laiką šildys jūsų širdį.

Visas detales, jūsų viziją, kaip norėtumėte įamžinti savo mažąjį žmogutį pirmojo gimtadienio metu aptarsime telefonu, el. paštu arba susitikę gyvam pokalbiui prie puodelio kavos ar arbatos. Jums teliks pasirūpinti gimtadienio švente, o aš užfiksuosiu gražiausias ir nepakartojamas akimirkas, kurias, esu tikra, paaugęs mažylis su malonumu peržiūrės vartydamas nuotraukų albumą.

Vaikų Gimtadienio Fotosesija

Draugai! Dovanos! Balionai! Ir truputį daugiau žvakučių ant torto.

Kiekvienas vaikas šios šventės laukia su labai dideliu nekantrumu, planuoja kas dalyvaus šventėje, koks tortas bus, kokie žaidimai lauks jo ir gimtadienio svečių.

Tačiau kartu tai ne ką mažesnė šventė ir tėveliams, norintiems savo atžaloms surengti kuo įdomesnę ir smagesnę šventę bei įamžinti nepastebimai augantį savo vaiką, nepakartojamas gimtadienio akimirkas.

Gimtadienio šventei pasirinkę profesionalaus fotografo paslaugas galėsite patys mėgautis švente ir būti jos dalimi, o fotografas pasirūpins taip greitai bėgančių akimirkų užfiksavimu, kurias su savo atžala galėsite prisiminti vartydami fotoalbumą. Kiekvieną gražų, unikalų ir nepakartojamą momentą, nepriklausomai nuo to kur šventė vyks – namuose, lauke ar žaidimų kambaryje, įamžinsiu už jus!

Galiu būti „nepastebima“ šventės stebėtoja ir užfiksuoti pačią natūraliausią laimę, išdykavimą ir draugystę arba galime surengti teminę gimtadienio fotosesiją. Bet kuriuo atveju – šventės akimirkas verta prisiminti ir vienas geriausių būdų tai padaryti – leisti profesionaliam fotografui pasirūpinti šių akimirkų „gaudymu“, o patiems mėgautis mažylio gimtadienio švente!

Visas detales, jūsų viziją, kaip norėtumėte įamžinti savo atžalą gimtadienio metu aptarsime telefonu, el. paštu arba susitikę gyvam pokalbiui prie puodelio kavos ar arbatos. Jums liks pasirūpinti gimtadienio švente, o aš užfiksuosiu gražiausias ir nepakartojamas akimirkas, kurias, esu tikra, mažylis su malonumu peržiūrės vartydamas nuotraukų albumą.

Suaugusiųjų Gimtadienio Fotosesija

Gimtadienis tokia pat svarbi šventė ir suaugusiems. Tai puiki proga trumpam stabtelėti šiame nepaliaujamai skubančiame pasaulyje, į vieną vietą suburti mylimus žmones ir pasimėgauti akimirkomis artimiausių žmonių apsuptyje.

Užfiksuokite tą nepakartojamą šventės atmosferą, draugų juoką, šiltus apsikabinimus, nuostabą veide išpakuojant dovanas ar visas emocijas girdint artimųjų sveikinimus ir palinkėjimus.

Esu tikra, kad visada smagu ir jauku prisiminti džiugius momentus, nusišypsoti vartant nuotraukų albumą ir leistis nešamam malonių atsiminimų, užplūstančių žiūrint į nuotraukas ir prisimenant tą ypatingą dieną. Tad kodėl neišsaugojus šventės nuotaikos ir dalelės prisiminimų profesionaliose nuotraukose?

Tam, kad fotosesija praeitų sklandžiai ir vienintelis jūsų rūpestis būtų smagiai praleisti laiką su gimimo dienos svečiais, telefonu, el. paštu ar susitikimų metu suderinsime visas detales, aptarsime jūsų lūkesčius, gimimo dienos programą, vietą.

Kitos Asmeninės Šventės (Mergvakariai, Bernvakariai ir Kt.)

Jeigu švenčiate kitą jums svarbią asmeninę šventę – taip pat susisiekite su manimi ir galėsime aptarti apie fotografavimo paslaugas pritaikytas prie jūsų šventės.

Jūsų gimtadienio ar bet kokią kitą asmeninę šventę galiu įamžinti visoje Lietuvoje.

Fotosesijos vyksta Kaune be papildomo mokesčio. Ji gali vykti ir Vilniuje, Klaipėdoje bei kituose miestuose, tačiau susitarus kelionės išlaidas apmokate jūs. Nedvejokite – susisiekite ir kartu aptarsime visas detales! 

Gimtadinių ir Asmeninių Švenčių Pavyzdžiai

Gimtadienio ar Asmeninių Švenčių Fotosesijos Kaina

Jei gimtadienio fotosesijos komplekte neradote dominančios paslaugos, pvz., kaip namų interjero dekoro elementą norėtumėte panaudoti savo ar vaiko gimimo dienos nuotrauką ant fotodrobės, siūlau peržvelgti papildomų paslaugų sekciją, kurioje rasite papildomus pasiūlymus, padedančius užtikrinti lankstumą ir dar geresnį jūsų norų bei vizijos išpildymą. 


Papildoma Informacija

  • Jeigu manote, kad užsisakytos gimtadienio fotosesijos trukmės neužteks ir papildomai reikės vienos ar dviejų valandų, siūlau papildomą fotografavimo valandą, įskaitant ir nuotraukų koregavimą (kaina – 70 Eur).
  • Jei norite savo vestuvių fotosesijos nuotrauką naudoti kaip namų interjero dekoro elementą, siūlau įsigyti fotodrobę.
  • Vestuvių fotosesijas vykdau visoje Lietuvoje, tačiau vykstant už Kauno miesto ribų klientas apmoka kelionės išlaidas (10 km – 1 Eur).
  • Nuotraukos atiduodamos per 40 darbo dienų.

Užsisakius paslaugą šį mėnesį gausite nuolaidą visam vasaros sezonui!

+370 689 16942
X