Nėščiosios Fotosesija su TOP Fotografe

Nėščiosios fotosesijaBūsimos mamos natūralumas – tai pagrindinis elementas užfiksuojant šio ypatingo laikotarpio grožį ir išskirtinumą. Vis dėlto, tai vienas jautriausių ir gražiausių momentų gyvenime, kurio įamžinimui galima pasitelkti ne tik vaizduotę, bet ir subtilias detales – nėščiosios fotosesija yra tam puikiai tinkanti paslauga!

Šiek tiek kitoks kampas ar besileidžiančios saulės spindulys ir akyla fotografo akis – visa tai sėkmingos fotosesijos elementai, kurie pagelbės atsiskleisti natūraliam nėščiosios grožiui. Svarbiausia atsiminti, kad šis įamžinimas – tai ne darbas, o maloniausia patirtis. Esu pasirengusi įrodyti Jums, kad baimės pozuoti prieš mano objektyvą niekada nebūna!

Užfiksuotos akimirkos ne tik suteiks džiaugsmo vartant albumą, bet ir sužadins šilčiausius prisiminimus iš fotosesijos. Tikiu, kad kiekviena mama yra savaip įdomi ir išskirtinė, todėl fokusiuosiu visą dėmesį į tai, kad šis mažylio laukimo periodas sužydėtų ryškiausiomis spalvomis.

Pasiruošimas Fotosesijai

Pats tinkamiausias laikotarpis įamžinti nėštukę – tai trečiasis trimestras, maždaug 28-30 nėštumo savaitė, kuomet pilvelis išryškėja labiausiai. Taip pat šis trimestras dažnai būna lengvesnis būsimai mamai, ji jaučiasi žvalesnė ir gali aktyviau dalyvauti fotosesijoje. Tačiau esu atvira Jūsų troškimams!

Visada nuoširdu ir gražu į fotosesiją pakviesti būsimąjį tėvelį, broliukus ar seseris, tačiau tai nėra būtina. Svarbiausia vyro ar vaikučių noras, nes moteris neturėtų būti įsitempusi ir jaudintis fotosesijos metu dėl kitų.

Galbūt puiki mintis būtų fotosesijos palydovus iš anksto nuteikti artėjančiam įvykiui? Pradžioje gali būti nejauku, nes dažnam pozavimas nėra įprastas reiškinys, todėl su kantrumu pabandysime užmegzti glaudžią būsimų tėvelių kūno kalbą.

Pamatysite, kaip netrukus teigiami hormonai pradės spinduliuoti savaime vien pagalvojus apie būsimąjį mažylį ir manęs nepastebėsite. Tuo metu aš stengiuosi pagauti jautriausią judviejų momentą bei tikras emocijas.

Susidarykite sąrašą dalykų, kuriuos norėtumėte įgyvendinti ir galėsime juos aptarti kartu. Galbūt tai fotosesija valtyje, ežere kur prabėgo Jūsų vaikystė? Arba samanotame miške? Eksperimentuokime kartu! Mano objektyvas pasiruošęs sufokusuoti visas Jums svarbias detales.

Fotosesijos vieta – tai dar viena proga atsiskleisti Jūsų idėjoms. Galime aptarti jas kartu ir surasti puikiausią sprendimą, kuris Jums atneštų daugiausiai gerų emocijų. Jei pasitikite manimi, galime išbandyti naujas vietas, skirtingas spalvas, įvairius apšvietimus ar netikėtas detales.

Daugeliui kyla klausimas – lauke ar viduje? Bet tai priklausys tik nuo Jūsų norų. Jei mėgstate šaltesnes spalvas, galime fotografuotis viduje – atspalvius suteiks papildomos detalės ar paprasčiausiai Jūsų apranga. Jei sugalvotumėte likti uždaroje patalpoje, kviesiu išbandyti keletą alternatyvų – studija arba namų aplinka. Jei vis dėlto jaučiatės itin nepatogiai fotosesijos metu, galime suorganizuoti paprastą, bet jaukią fotosesiją namuose, kur paprasti kasdieniniai veiksmai gali virsti išskirtiniais. Šiek tiek švelnesnes spalvas galima išgauti fotografuojantis gamtoje, visa tai puikiai pavyktų gėlėtoje pievoje ar prie žydinčių medžių.

Taip pat egzistuoja ir urbanistinis variantas – gal turite savo mėgiamą pastatą ar gatvę, kurioje yra įvykusių svarbių gyvenimo momentų – juos galėčiau be jokio vargo įamžinti.

Apranga Nėščiosios Fotosesijai

Ką turėčiau dėvėti?

Tai ganėtinai dažnai būsimas mamytes kamuojantis klausimas, į kurį vieno vienintelio atsakymo nėra. Vis tik pirmiausia reikėtų įvertinti situaciją, kur fotografuosimės – lauke ar viduje. Tuomet priklausomai nuo vietos derinsime drabužius. Visada mamytėms patariu nepaslėpti pilvelio, atvirškčiai – jį kuo labiau išryškinti! Todėl siūlyčiau dėvėti labiau aptemptus nei laisvus drabužius. Dailiausia aprangos detalė moteriai – suknelė. Gražiausia būtų pasirinkti tokią, kuri išryškina visas Jūsų linijas ir svarbiausia – pilvelį. Išsirinkite truputį ilgesnę ir aptemptą, bet nevaržančią laisvės judėti bei gerai jaustis.

Vis dėlto jei pageidaujate kažko kitokio, visada galime pabandyti skirtingus variantus. Todėl turėkite keletą drabužių komplektų ir padėsiu pritaikyti tinkamiausią. Jei norėtumėte laisvai krentančios suknelės, patarčiau ją dėvėti, jei oras bus vėjuotas, bet pilvelio išryškinimui reikės dažniau laikyti ranką apačioje. Neutralūs ir pasteliniai spalvų tonai tinka gamtoje ar jaukioje fotosesijoje namuose, ryškesnes spalvas galima originaliau pritaikyti studijoje ar urbanistininame fone. Batai ar bateliai – tai priklausys nuo vietos, fotografuojantis gamtoje aukštakulniai gali būti netinkamas sprendimas dėl patogumo.

Vis tik jei yra noras suteikti nuotraukoms kuo daugiau natūralaus įspūdžio, galime pasirinkti ir basos mamytės variantą. Jei fotosesijoje dalyvauja būsimas tėvelis arba vaikučiai, gražiausia būtų visiems kartu susiderinti spalvas, o jeigu įmanoma ir kuo labiau suvienodinti drabužius. Viskas priklauso nuo Jūsų skonio ir prioritetų!

Esminiai Patarimai Nėščiosios Fotosesijai

Nesijaudinkite! Kiekvieną net ir smulkiausią detalę aptarsime kartu, kad fotosesijos dieną būtų kuo mažiau rūpesčių ir jaustumėtės nesusivaržiusi. Tai yra esminis elementas norint užfiksuoti šilčiausius momentus.

Gražiausi momentai gimsta kai žmogus prieš objektyvą atlieka natūralius veiksmus, todėl iš Jūsų nereikalausiu daug, specifiškai pasiruošti pozavimui tikrai nereikės! Svarbiausia tinkamai pailsėti prieš fotosesijos dieną ir pasistengti būti kuo žvalesniai, kad pavargtumėte kiek įmanoma mažiau.

Jūsų sveikata yra pirmenybė, todėl sudarysiu kuo patogesnes sąlygas, kad įamžinimas būtų ne vargas, o didelis džiaugsmas!

Nėščiosios Fotosesijos Pavyzdžiai

Nėščiosios Fotosesijos Kaina

Nėščiųjų fotosesija yra skirstoma į 2 dalis: fotosesija gamtoje arba jūsų namuose bei studijose – susipažinkite su šiais pasiūlymais.

Nėščiosios Fotosesijos Gamtoje arba Namuose

Nėščiosios Fotosesija Studijoje


Papildoma Informacija

  • Nėščiųjų fotosesijas vykdau visoje Lietuvoje, tačiau vykstant už Kauno miesto ribų klientas apmoka kelionės išlaidas (10 km – 1 Eur).
  • Nuotraukos atiduodamos iki 40 darbo dienų.

Kitos Paslaugos: 

Daiktų Fotografavimas | Renginių Fotografavimas | Krikštynų Fotografavimas | Asmeninės Fotosesijos | Gimtadienių Fotosesijos | Vestuvių Fotosesija | Vaikų Fotosesija

Užsisakius paslaugą šį mėnesį gausite nuolaidą visam vasaros sezonui!

+370 689 16942
X