Renginių Fotografas: Įmonių Švenčių Fotografavimas

Renginių fotografasRenginys įvyko ar neįvyko? Žinosite tik Jūs, jei renginių fotografas nebus jo dalis! Kiekvienas komunikacijos bei rinkodaros specialistas jums patvirtins, kad tinkama nuotrauka gali duoti daugiau naudos nei „sausas“ tekstas.

Profesionalus renginio kadras gali padidinti Jūsų matomumą, padėti užmegzti naujų profesinių kontaktų, pritraukti naują auditoriją, paskatinti pardavimus ir pagerinti jūsų įvaizdį. Būkite užtikrinti  –  užsisakę renginių fotografo paslaugą išlošite daugiau negu tikėjotės!

Kiekviena nauja pradžia verslui yra be galo svarbi. Planuojate parduotuvės, klinikos, salono ar restorano atidarymą? O gal rengiate naujo produkto pristatymą?

Profesionalios fotografo paslaugos tikrai pravers norint šią naujieną padaryti labiau matomą visiems. Sakoma, gera pradžia – pusė darbo, o mano patirtis rodo, kad geras kadras – tai jau pusė sėkmės!

Reprezentatyviai atrodantis renginio kadras gali patraukti jūsų potencialaus kliento akį ir nulemti atidarymo ar produkto pasisekimą. Kartu mes galime sukurti jūsų sėkmės istoriją!

Sėkmingai galiu užfiksuoti ir masinius renginius: muges, miesto šventes, koncertus ar naujų kolekcijų pristatymus. Per ilgus metus išlavinti fotografavimo įgūdžiai leidžia kadruose „pagauti“ žmonių nuotaiką, pakilią ore tvyrančią atmosferą, aplinkos detales ir judesį nepriklausomai nuo oro sąlygų ar apšvietimo tipo. 

Siekiant vis didesnio matomumo renginių foto paslaugos tampa paklausios konferencijų, mokymų bei prezentacijų metu. Koks geresnis būdas parodyti, jog jūs ar jūsų darbuotojai yra tikri profesionalai, kurie siekia tobulėti, nei tai įrodanti nuotrauka. Mokymų dalyviai galės panaudoti nuotraukas savo socialiniuose tinkluose, taip dar labiau skleisdami žinią apie jūsų renginį.

Profesionalus kadras taps jūsų įmonės istorijos dalimi. Visi renginiai yra verti būti įamžinti, tačiau įmonės gimtadienis tiesiog privalo būti užfiksuotas profesionaliose nuotraukose! Tai reikšmingas momentas vadovams ir darbuotojams, kurie tiek metų vieningai dirbo vardan vieno tikslo, bet taip pat ir jūsų klientams, kurie ištikimai jus palaikė. Leiskite šiais svarbiai akimirkai būti matomai!

Galiu užfiksuoti tiek oficialią renginio dalį – vadovus, darbuotojus bei svečius prie foto sienelės, tiek natūralias emocijas, skirtas tik įmonės kolektyvui.

Stipriausi kolektyvai yra tie, kurie švenčia kartu. Kodėl neužfiksavus tos džiugesio pilnos įmonės šventės ar vakarėlio atmosferos? Įamžinti kalėdinio ar naujametinio vakarėlio momentai leis išlaikyti pakilią kolektyvo atmosferą dar ilgai po šventės. Visi žino, kad nuotaikingus momentus visada smagiau prisiminti ir aptarti kartu su kolegomis.

Įvairius renginius, šventes, konferencijas galiu įamžinti visoje Lietuvoje. Profesionalios renginio fotografo paslaugos Kaune teikiamos be papildomo mokesčio. Taip pat galiu fotografuoti Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje bei kituose vietose, tačiau kelionės į reikiamą vietą išlaidas apmokate jūs.

Nedvejokitesusisiekite, ir kartu rasime geriausią sprendimą jūsų renginiui įamžinti! 

Renginių Fotografavimo Pavyzdžiai

Renginių Fotografo Kaina

Jeigu domina teikiamos renginių fotografavimo paslaugos kainos – siūlau susipažinti su keliais skirtingais paketais.


Papildoma Informacija

  • Jeigu manote, kad užsisakytos renginių fotografavimo trukmės neužteks ir papildomai reikės vienos ar dviejų valandų, siūlau papildomą fotografavimo valandą, įskaitant ir nuotraukų koregavimą (kaina – 70 Eur).
  • Jei norite, jog svarbiausią renginio akimirką pamatytų jūsų klientai, siūlau įsigyti fotodrobę, pasikabinti ją savo įmonėje ir taip paskatinti užmegzti verslo pokalbį.
  • Renginius ir konferencijas fotografuoju visoje Lietuvoje, tačiau vykstant už Kauno miesto ribų klientas apmoka kelionės išlaidas (10 km – 1 Eur).

Užsisakius paslaugą šį mėnesį gausite nuolaidą visam vasaros sezonui!

+370 689 16942
X