Vaikų Fotosesija: Naujagimių, Kūdikių Foto Paslaugos

Vaikų fotosesijaVaikai – tai mūsų didžiausias turtas. Tai turtas, kuris nepastebimai auga ne tik savo noru pažinti šį pasaulį, bet ir ūgiu. Todėl nenuostabu, kad norime pagauti ir sulaikyti sau momentą, kiekviename mūsų vaikų amžiaus tarpsnyje.

Puiki proga tai padaryti – vaikų fotsesija!

Naujagimio švelnumą ir trapumą apsuptą rūpestingų mamos rankų bei bučinių, kūdikio pirmąsias šypsenas, pirmuosius dantukus kryšktaujant ar vaiko džiaugsmą, kuris papildytų mus pozityviomis emocijomis. Kiekvienam šis momentas yra ypatingas ir negrįžtamas, nes vaikai auga neįtikėtinai sparčiai ir nepastebimai. Bet mano žvitri akis padės

Pasiruošimas Fotosesijai

Specifinis pasiruošimas  vaikams negaliajioja, kadangi vaikai tuo ir ypatingi – nenuspėjami, natūraliai laimingi ir susidomėję šio pasaulio grožiu.

Taisyklės bei įpareigojimai elgtis kažkaip išskirtinai vaikus varžo bei daro suirzusiais, o fotosesijos dieną mes norime jų žvalių ir spindinčiomis akimis iš laimės. Todėl esminis momentas yra poilsis prieš pat fotosesijos dieną. Žvalus vaikas – jis bus toks, kuris norės šokinėti, krykštauti, dainuoti, šokti ar kitaip judėti. O tokie natūraliai kylantys momentai man suteikia daug džiaugsmo ir laisvės įamžinti Jūsų brangią atžalą.

Tikiu, kad rezultatas bus puikus, jei duosite mažajam laisvę reikšti savo emocijas. Nepamirškite, kad tėveliams nereikėtų būti susikausčiusiems ar susijaudinusiems, nes vaikai yra protingi ir lengvai jaučia sklandančią atmosferą, ją labai greitai priima ir nuovokiai įvertina. Todėl pasistenkite atsipalaiduoti ir nusiteikti, kad fotosesija yra didelis ir smagus potyris, kuris ateityje atneš daug džiaugsmo, kai vartysite seną nuotraukų albumą ar ruošite gimtadienio sveikinimą jau suaugusiam fotosesijos dalyviui!

Vieta

Be abejo, vaikutis yra pagrindinis fotosesijos fokusas, tačiau fotosesijos vieta yra puikus priedas pagyvinti nuotraukas. Natūraliai iškyla klausimas – lauke ar viduje.

Visada siūlome pasirinkti tokią vietą, kurioje vaikas jaučiasi patogiausiai. Galbūt tai aktyvus berniukas, kuris savo didžiausią dalį dienos praleidžia lauke? O galbūt tai ramus vaikutis, kuris mėgsta šilumą bei namų jaukumą.

Dažnai pastebime, kad mažiems vaikams studija būna per šalta ir nejauki, todėl į studiją kviečiame šiek tiek vyresnius vaikus. Mažiesiems gamtoje daug naujovių – medžiai, gėlės, pieva, spalvos, paukščių čiulbesys ar kvapai. Tokiu būdu vaikas bus užsiėmęs naujomis patirtimis, o manes net nepastebės.

Vyresnieji vaikučiai jau turi daugiau žinių apie tai, kas yra fotoaparatas ir nesibaimindami galės pozuoti man, todėl puikiai susišnekėsime bet kokioje aplinkoje! O paties mažiausiems labiausiai rekomenduoju pasilikti namuose dėl ypač didelio jautrumo pasikeitusioms aplinkos sąlygoms ir pažeidžiamumo.

Tačiau mano (ar mūsų sudėjus kartu) fantazija tuo nesibaigia – sudarysiu palankiausią aplinką šiam trapiam žmogučiui jaustis puikiai galbūt šiek tiek kitokioje aplinkoje.

Apranga

Dažnas mamų klausimas yra – o kaip aprengti savo vaiką fotosesijai?

Faktas, kad vaikai mėgsta išdykauti, krėsti išdaigas ir atlikti veiksmus, kurių mes tikriausiai neplanavome. Todėl turėkite keletą drabužių rinkinių, kad be vargo galėtumėte persirengti ar paįvairinti fotosesiją skirtingais drabužėliais. Didelę įtaką aprangos pasirinkimui turi fotosesijos vieta, todėl rinkčiausi kontrastingus drabužius, jei fotosesija vyktų pievoje, ar žaliuojant medžiams.

Namuose ar studijoje galima rinktis įvairias spalvas, foną visada galima priderinti prie aprangos. Taip pat maži žmogučiai dažniausiai turi savo mylimas ikonas – princesės, filmukų herojai, profesijos. Visada galime susižinoti didžiausius mažojo troškimus ir juos išsipildyti. Todėl pasistenkite atrasti aprangą ar kostiumą, kuris vaikui būtų priimtiniausiais bei leistų nevaržomai judėti.

Nereikėtų persistengti jį apsunkinant didelės apimties kostiumais, kurie iššauks dėmesį ne vaikui, o pačiam kostiumui. Visas dėmesys turėtų būti sufokusuotas į mažojo natūralų grožį, veido vaiskumą ir vaikišką tobulumą. Neužgoškime natūralių bruožų dirbtiniais ir perdėtais aksesuarais, nes jie yra tik priedas!

Aksesuarai

Didelį dėmesį renkantis aksesuarus ir detales vaikučių fotosesijai reikėtų atkreipti į jo paties norus. Galbūt turite mylimą jo žaislą ar seną lagaminą? Patirčių būna įvairiausių, o rezultatai – netikėti!

Taip pat nepamirškite turėti su savimi dėmesį traukiančių detalių, kurių pagalba galėtumėme pagauti gražiausią mažylio žvilgsnį ir susidomėjimą. Taigi, kviečiu Jus improvizuoti ir parinkti įdomiausias, galbūt ir netikėčiausias detales mažojo fotosesijai. Aptarkime tai kartu!

Kada Rekomenduojama Vaikų Fotosesija?

Naujagimių fotosesija yra rekomenduojama tuomet, kai poreikis miegoti yra didžiausias. Todėl mažuosius kviečiu fotografuotis kol jie yra mažiausi ir ramiausi – iki vieno mėnesio amžiaus.

Mažuosius kviesti į fotosesija yra geriausia, kai vaikas gali laisvai judėti, tvirtai vaikščioti bei sugriebti jam įdomius dalykus. Tokiu būdu mažasis galės aktyviai dalyvauti nuotraukų įamžinime, tvirtai sėdėti ir nereikalaus mamos rankų per daug dažnai. Tinkamiausias amžius šių momentų užfiksavimui yra vyresni nei trijų metukų vaikučiai.

Šiek tiek vyresni vaikai yra drąsesni ir, tikriausiai, jau susipažinę su tuo, kas yra fotografija. Todėl variacijos nuo maždaug 6-8 metukų yra plačios – galime rinktis įvairią aplinką, įvairius drabužėlius ir neįprastus momentus

Naujagimio Fotosesija

Naujagimio fotosesija dažniausiai vyksta viduje, kur jam saugiausia ir šilčiausia. Vis tik – tai trapus mažas žmogutis, kuris jautrus visiems pasikeitusiems aplinkos veiksniams. Todėl reikėtų suteikti kuo jaukesnę, šiltesnę ir patogesnę aplinką mažam leliukui. Tuo aš tikrai pasirūpinsiu.

Šis fotosesijos tipas gali būti tikras iššūkis, tačiau su mamos pagalba viskas yra įmanoma! Pirmiausia, reikėtų nutaikyti tokį momentą, kai vaikas ruošiasi pietų miegeliui. Padeda mamos bučiniai, švelnūs prisilietimai, žindymas bei svarbiausia – kantrybė. Nusiteikite ilgesnės trukmės fotosesijai nei paprastai, tačiau užtikrinu Jus, kad rezultatais tikrai nenusivilsite ir mažylio atminimą turėsite visam laikui!

Mamos ir Vaiko Fotosesija

Mamytės visada yra kviečiamos dalyvauti savo vaikučio fotosesijoje. Jos dalyvavimas ne tik pagyvina nuotraukas žaismingumu ir originalumu, bet ir užtikrina jaukią atmosferą vaikui, kuris vienas galėtų bijoti objektyvo…

Visada siūlau padailinti nuotraukas ir susiderinti drabužėlius, galbūt atrasti ir tokius pačius. Toks variantas suteikia įspūdį apie artimą ryšį. Nepersistenkite ir specialiai nepozuokite, nes fotosesijos dieną iš Jūsų norėsiu tik džiaugsmo ir įprasto bendravimo. Tokiu būdu užsimegs artimas ryšys tarp jūsų ir nuotraukos atrodys natūralios.

Vaikų Fotosesijos Pavyzdžiai

Vaikų Fotosesijos Kaina

Vaikų fotosesija yra skirstoma į 2 dalis: fotosesija gamtoje arba jūsų namuose bei studijose – susipažinkite su šiais pasiūlymais.

Vaikų Fotosesijos Gamtoje arba Namuose

Planas: Vidutinis

Užsisakę vaikų fotosesijos paslaugą „Vidutinis“ gausite:

 • Deriname detales telefonu, el. paštu arba susitinkame pokalbiui;
 • Fotosesijos metu kartą galima keisti rūbus, aksesuarus;
 • Nuotraukos atiduodamos apipavidalintame DVD diske;
 • Gražiausių nuotraukų publikavimas internete.

TRUKMĖ apie 1 val. fotografavimo
KAINA 70 EUR

Planas: Didelis

Užsisakę vaikų fotosesijos paslaugą „Didelis“ gausite:

 • Deriname detales telefonu, el. paštu arba susitinkame pokalbiui;
 • Fotosesijos metu 2-3 kartus galima keisti rūbus, aksesuarus;
 • Gaunate apie 30 skaitmeninių, retušuotų spausdinimui ir peržiūrai paruoštų nuotraukų;
 • Nuotraukos atiduodamos apipavidalintame DVD diske;
 • Gražiausių nuotraukų publikavimas internete.

TRUKMĖ – apie 2 val. fotografavimo
KAINA – 130 EUR

Vaikų Fotosesija Studijoje


Papildoma Informacija

 • Nėščiųjų fotosesijas vykdau visoje Lietuvoje, tačiau vykstant už Kauno miesto ribų klientas apmoka kelionės išlaidas (10 km – 1 Eur).
 • Nuotraukos atiduodamos iki 40 darbo dienų.

Kitos Paslaugos: 

Daiktų Fotografavimas | Renginių Fotografavimas | Krikštynų Fotografavimas | Asmeninės Fotosesijos | Gimtadienių Fotosesijos | Vestuvių Fotosesija | Nėščiųjų Fotosesija

Užsisakius paslaugą šį mėnesį gausite nuolaidą visam vasaros sezonui!

+370 689 16942
X